Relacja z cyklu-pierwsza przygoda-Enan

\
Kefalumb

Relacja z cyklu-pierwsza przygoda-Enan

Post autor: Kefalumb » ndz mar 17, 2019 8:09 pm

Siema
Polecimy na spontanie i pozwolicie, że na luźno podejdę do tematu.Po jakimś czasie na siłowni przychodzi pytanie czy nie przywalić towaru. Pozytywy- większa masa, szybciej osiągnę efekt. Negatywy-18lat, zdrowie. Oczywiście odpowiedź brzmi "Tak". Wchodzę na stronę i zamawiam enan 250mg, tamox,symex,hcg,cabaser. Dobra mamy już wszystko. Walimy pierwszego strzała? Jeszcze nie. Musimy trochę poczytać na ten temat. Dowiadujemy się ciekawych i przydatnych rzeczy. Cykl rozpisany amatorsko (ja pisałem). Leci szot. 3 2 1 wbite. Na początku : kurde boli trochę poślad. Damy radę z tym. Następny strzał za 5 dni. Pierwszy trening na towarze hmmm taki sam jak reszta. Może potem się rozkręci. Mija 3 dzień bomby. Idziemy znowu na trening. Jeb. Coś nieprawdopodobnego. Chcemy wyrwać każdy ciężar. Sztanga lata. Wyciskanie jak nigdy. Wchodzimy do szatni. Standardowa przypinka przy lustrze. Hmmmm... jakby taki większy. Wracamy tu jutro. Następny trening jeszcze lepiej. Jestesmy już na 4 tygodniu. Przewidywana długość to 6 miesięcy. Do końca kwietnia lecimy na enanie. Od maja wchodzimy redukcje na propie. Co mogę powiedzieć po tym czasie. Doping to coś wyjątkowego. Nie znajdziesz tego nigdzie. Jest jak typowy drag,który dodaje ci energii. Masz specjalne moce: regeneracja konia, wytrzymałość antylopy. Wysypiasz się w 6 godzin. Masz siłę na każdym treningu. Póki co wlecialo mi 2kg. Już widzę większe mięśnie. Choć nadal jestem na masie. Dobra teraz fachowo :
Mam 18 lat. 193cm wzrostu 104(już) kg wagi. Bf około 24%. Łapa początkowo 39,5cm już 40cm. Na cyklu czuję się wspaniale. Jakbym miał lepszą młodość. Masz dużo testa w tym wieku. Tak właśnie mi mówili. Zbadałem noooo.... środek wideł xD. Rzeczywiście dużo. Treningi są o wiele przyjemniejsze. Mam ochotę ćwiczyć całe dnie. Lekkie problemy z agresją. Łatwo mnie zdenerwować. Lecimy dalej z tematem.
Pozdrawiam
Opieka trenerska, Trener on-line kefalumb@gmail.com

Kefalumb

Re: Relacja z cyklu-pierwsza przygoda-Enan

Post autor: Kefalumb » pt mar 22, 2019 7:55 pm

Witam ponownie mordeczki.
Wbity następny strzał. Kumpel pojechał do domu musiałem sobie sam poradzić no dupa mi się trzęsie jakoś dałem radę :lol: :lol: :lol: .
Przed cyklem 100kg podnosiłem w dobrym dniu 2 razy. W ten wtorek na płaskiej :
5x90kg
5x95kg
5x100kg
5x95kg
5x95kg.
Siła leci mocno w górę. Trochę się hamuję, żeby nie zerwać klaty jak niektóre Jaglaki :lol: :lol: . Masa ładnie siedzi. Coraz więcej mięcha. Treningi są wyczerpujące. To nie to samo co za czasów naturalnych. Pompa o wiele większa, mam więcej energii, większe ciężary.

Kefalumb

Re: Relacja z cyklu-pierwsza przygoda-Enan

Post autor: Kefalumb » ndz mar 31, 2019 2:12 pm

Jestem już 5 tydzień na bombie. Wszystko ładnie idzie. Zastrzyki już prawie nie bolą. Po każdym zastrzyku biorę ibuprom-działanie przeciwzapalne. Ból ustępuje po max 20minutach. Ładuje teraz 250mg e4d. Masa poleciała w górę, siła też. Troszkę brzuszek mi podlało, ale jest w miarę. Do końca masy zostały już dwa miesiące. Przewiduję, że masa będzie około 110kg(teraz jest 106kg).po redukcji zostanie z 95-97kg. Poziom bf na tą chwilę 26%. Biceps ostatnio wyleciał z orbity i podrósł 1cm w dwa tygodnie. Wczoraj mierzyłem wychodzi 42cm.
Z cyklu jestem zadowolony. Problemów z libido nie mam żadnych. W tym tygodniu poleci hcg 2x2500iu. Bite podskórnie. Zobaczymy jak to będzie. W tym tygodniu jadę do lekarza w sprawie operacji-rekonstrukcja prawej kostki. Stara kontuzja jednak wymaga naprawy. Przygotowania do pierwszego w życiu startu trwają. Dieta w sumie żadna. Staram się jeść w miarę czysto i tyle. Nic więcej. Wizualna poprawa w mięśniach czworogłowych uda. Mięśnie dostają zarysu. Lecimy dalej z tym tematem.

ODPOWIEDZ