Testosteron propionate

\
Dizzy
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 14, 2019 5:19 pm

Testosteron propionate

Post autor: Dizzy » ndz lut 17, 2019 10:59 am

Testosteron propionat- najkrótszy estr testosteronu oparty na roztworze olejowym. Ma bardzo szybkie działanie. Dlatego najczęściej stosowany na 1 cykl. Łagodny i miarę bezpieczny. Okres półtrwania tego sterydy wynosi 3 dni. Dlatego jeśli pojawią się po jego zażyciu jakieś tragiczne skutki uboczne można go szybko odłożyć. Szybko zniknie z organizmu. Nie robi w nas "bałaganu". Jedynym minusem tego sterydy są bardzo częste iniekcje. Co 2 dni trzeba wykonać zastrzyk. Jeżeli masz uraz do igieł to na pewno cykl na tym sterydzie będzie dla ciebie piekłem. Najwyższe stężenie testosteronu we krwi uzyskujemy przy codziennych iniekcjach. Każdego czytelnika należy uświadomić ze skutkami ubocznymi wiążącymi się z używaniem tego estru:

Niekorzystną właściwością testosteronu, (a dokładniej dzięki możliwości przeprowadzenia testosteronu w DHT)- jest jego wysoka androgenność. Często ujawniają się związane z tym skutki uboczne – przetłuszczająca się cera, trądzik, nadmierne owłosienie na ciele, wzrost agresji, przyśpieszenie procesów łysienia, przerost prostaty. Efekty te można zminimalizować, przez ograniczenie konwersji testosteronu do DHT, czyli przyjmowanie takich leków jak I5AR. Finasteryd i dutasteryd zmniejszając stężenie tego metabolitu we krwi, zmniejszają także prawdopodobnie związanie z nim skutki uboczne, narażając się jednak tym samym na większa aromatyzacje.

Steryd ten nadaje się do redukcji. W tym czasie jego stosowanie ma na celu osłonić mięśnie, aby nie spadły nam obwody. Dodaje nam energii, mamy większą motywację do treningu. Aromatyzuje mniej niż enan lub cypio. Najczęściej wytwarzany w stężeniu 100mg/ml, który dostępny jest u nas w sklepie. Dawka tygodniowa powinna wynosić 300mg-700mg. Górna granica dotyczy zaawansowanych kulturystów. Niektóre koncerny weterynaryjne produkują propa o stężeniu 250mg/ml. Taka dawka dotyczy tylko kulturystów z długim stażem sterydowym.

Osobiście polecam ten steryd na 1 cykl. Jeżeli pojawią się jakieś skutki uboczne, z którymi nie umiemy sobie poradzić po prostu odkładamy ten steryd. Szybko stężenie się unormuje. Ten rodzaj testosteronu jest delikatny. Nie liczmy na jakieś kolosalne efekty, ale na pewno odczujecie działanie tego środka. Szczególnie polecam go na redukcję. Sprawdza się doskonale jako kick-starter do diety redukcyjnej. Przed zawodami można podwyższyć dawkę. Cykl co najmniej 12 tygodni. Nie ma przeciwwskazań , by cykl był dłuższy. Znam osoby, które były na tym środku nawet do 9 miesięcy. Nie zapomnijcie o odbloku, bo to bardzo ważna kwestia.

ODPOWIEDZ